Tez Yazım Ücretleri

Tez Yazım Ücretleri

İş ya da okul nedeniyle zamanı olmayan kişilerin destek alacağı danışmanlık hizmetlerimizi etkileyen farklı faktörler bulunmaktadır. Tez yazım ücretleri bu faktörlere göre belirlenmektedir. Bu faktörler her danışmanlık hizmeti veren firmaya göre değişiklik gösterebilir. Fiyatları etkileyen faktörler:

  • Sayfa sayısı, sayfa sayısı çok önemlidir çünkü tez yazımlarında sayfa sayfa hesaplama yapılmaktadır.
  • Konu: Konuya göre danışman yönlendirilmektedir.
  • Bitirme süresi
  • Tez dalı da fiyatı etkilemektedir. Yüksek lisans tezi ve doktora tezi, lisans ve ön lisans tezlerine göre daha fazla ödeme istemektedir.
  • Tezin hangi dilde yazıldığı
  • İntihal oranı da önemli etkendir.

Bu maddeleri değiştirmek mümkündür, araştırma için yapılan maliyetler, kaynakçanın fazlalığı azlığı ve daha çok faktör yazılabilir. Ancak iyi bir tezin ortaya çıkması için mutlaka çok araştırılmalı, içi dolu bir içerik hazırlanmalıdır. Tez yazımı sonrasında da konu anlatımı, gerekli yazım hatalarının düzeltilmesi, tekrar tüm tezin üzerinden geçilmesi gerekmektedir. Bu işlemi öğrenci ile danışmanı birlikte yapmalıdır.

Tez Yazım Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

Bizler sizler için en uygun fiyatları sunmayı hedeflediğimizde dolayı maliyet kalemlerini fiyatlara kısmen yansıtmaya çalışmaktayız. Çünkü tez yazımları çok emek isteyen ve çok uzun bir süreci kapsamaktadır. Ancak sizler için istediğiniz sürede bitmesini istediğiniz tezlerinizin en kaliteli içerikte olması adına titizlikle, alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız çalışmaktadır. Tez yazdırma fiyatları hesaplanırken istenen süre çok önem arz etmektedir. Kısa sürede çok kaliteli işler çıkarmak bir hayli emek istemektedir.

Tez Yazım Ücretleri Belirlenirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tez yazdırma ücretleri belirlenirken danışmanlık hizmeti alınan kişiyle konuları netleştirmek gerekmektedir. Bazı firmalar güncelleme yapıldığında, ara bilgi verildiğinde ayrıca ücret talep edebilir. Bunun olmaması için karar verilmeden önce bu konuların konuşulması gerekir. Verilen süreden önce bitirildiğinde de ücret talep edilebilmektedir. Tez yazılacak bölüme göre de ücret artabilir ya da azabilir. Bazı danışmanlık hizmeti verene yerler sayfa sayfa hesaplama yaparlar, bazıları ise tüm tez bitiminde ödeme talep ederler. Sizler için hangi seçenekler uygun ise analiz edilip o şekilde karar vermek gerekir.