Sivas Literatür Tarama
Şubat 25, 2015
Tez Yazdırma Danışmanlık Hizmetleri
Mart 11, 2015
Tümünü göster

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /var/www/vhosts/tezyazdirma.com/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 214

SPSS VERİ ANALİZ MERKEZİ

SPSS özellikle “Sosyal Bilimler” dalında istatistiksel analiz için çok geniş olarak kullanılmaktadır. Pazar araştırmacıları, sağlık araştırmacıları, anket şirketleri, devlet kurumları, eğitim araştırmacıları, pazarlama kurumları, “veri madencileri” vb. tarafından da pratik olarak kullanılan bir istatistik yazılımıdır.

SPSS programı baz kısmında istatistiksel analiz yanında “veri yönetimi (hal seçimi, yeniden dosya şekillendirme, türetilmiş veri yaratılması)” ve “veri dokümantasyonu (bir veri dosyası içinde bir “meta-veri” sözlüğünün depolanması)” işlemlerinin yapılması da bu yazılımın önemli niteliklerindendir.

Tez hazırlamada en önemli unsurlardan olan SPSS uzmanlık isteyen bir konudur. Tezinizde gerektiği takdirde SPSS uygulama yapmak için uzman kadromuz sizin hizmetinizdedir. Ayrıntılı bilgi ve danışmanlık için; İletişim kategorisinde yer alan 0 (850) 304 4689 & 0 (541) 334 0644 ve 0850 302 67 71 veya iletişim formunda yer alan talep formunun doldurulması halinde uzman kadromuz tarafından sizlere dönüş yapılacaktır.

SPSS VERİ ANALİZ MERKEZİ SİVAS


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/tezyazdirma.com/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
mankadmin

Comments are closed.