Profesyonel Tez Hazırlama Hizmetleri

Akademik çalışmalarınız ve tez yazma konusunda deneyimli uzman kadromuz ile size bir telefon kadar yakınız. Firmamız kurumsal olarak hizmet vermekte olup, çalışmalarınızı bizimle yapmaya karar verdiğiniz an itibari ile gizlilik sözleşmesi yapılmaktadır. Akademik çalışmaların hizmeti konusunda öncü olan firmamız kuruluşundan itibaren vizyon ve misyonu ile güvenli, kaliteli içerikli, zamanında teslim edilen hizmet ve danışmanlık sağlamaktadır.  Uzman kadromuz sorumluluklarının bilincinde olup özenli bir şekilde yapılan başvurulardan seçilmektedir. Firmamız kuruluşundan itibaren güvenilirlik ve gizlilik esasına dayalı hizmet vermekte olup tez ve araştırma yazılarınızda yılların vermiş olduğu tecrübe ve zaman yönetimi ile araştırmalarınızın zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz. Bize web sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurarak ya da kurumsal şirket hattımız ile danışanlarımıza hafta içi ve hafta sonu 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Hizmet istediğiniz talep formunu doldurup, tarafımıza ilettiğinizde en kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

Verdiğimiz hizmetler: ön lisans bitirme tezi, lisans bitirme tezi, yüksek lisans tez danışmanlığı, doktora tez danışmanlığı, üniversitelerin tez şablonuna uygun olarak düzenleme, kitap çevirisi ve özeti, tez düzeltme, çeviri hizmetleri, SPSS Veri Analizi, tez savunma sunumu hazırlanması ve ayrıca daha önceden yaptığınız çalışmalarınız teze dönüştürülür veya tezinizden makale yapılır. Çalışmanıza göre belirlenen fiyat teklifini kabul etmeniz halinde toplam ücretin % 10’unu size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da efe yapmanız gerekmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren çalışmanız hakkında tecrübeli akademik uzmanımız ile öncesinde ve çalışma tamamlandığı ana kadar olan süreçte telefonda görüşmenizi sağlıyoruz ve kesintisiz iletişim sağlamaktayız. Uzmanlarımız verilen çalışmanın ücretinin ilk %10’luk kısmı tarafımıza ulaştığında çalışmanız uzman kadromuz tarafından başlayacaktır. İlk önce konu ile ilgili literatür taraması yapılıp içerik oluşturarak tarafınıza gönderilecektir.  Parantez Analiz olarak anket ve ölçeklerinizin veri analizi ve yorumlanması uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Tübıtak veya Üniversitelerin Bilimsel Araştırma Merkez Koordinasyon Birimleri için uygun formatta proje ile uzman kadromuz tarafımızdan yazılıp hazırlanıp tarafınıza gönderilmektedir. Danışmanlığını istediğiniz çalışmaları sizin gözetiminizde vereceğiniz dönütler ile gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Onay verdiğiniz çalışmaları gördükten sonra aralıklı olarak ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun dışında çalışmalarınız hakkında bilgi almak için çalışma saatlerimiz içinde bize ulaşabilirsiniz. Zaten danışmanlık hizmeti vereceğimiz kişilere tarafımızdan Portakal Tez firması olarak çalışma başlamadan önce yapacağımız gizlilik ve güvenirlik sözleşmesi esasına uygun olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz danışmanlık hizmetleri profesyonel olup uygun fiyatlıdır.