LİTERATÜR TARAMA

Literatür tarama
Literatür tarama

Literatür tarama noktasında bilinmesi gereken en büyük husus tarafınızdan temin edilemeyen kaynaklarda kütüphaneden araştırma yapmak suretiyle tarafımızdan danışmanlık hizmetinin verilmesi noktasıdır. Her çalışma periyodunda olduğu gibi literatür taramanın da kendine has bir takım unsurları bulunmaktadır. Litaratür taramasına ilişkin olarak danışmanlık ücreti tarafımızdan ücretsiz olarak verilmekte olup konferans sistemi sayesinde hocalarımızla ücretsiz olarak iletişime geçilecektir. Detaylı bilgileri almak için iletişim butonunda yer alan talep formunun doldurulması halinde danışman hocalarımız tarafından sizlere dönüş sağlanacaktır.

Literatür, herhangi bir bilim dalında yazılmış olan yazı veya eserlerin tümü anlamına gelir. Tez araştırmalarının olmazsa olmazı da ‘Literatür Tarama’ dır. Çünkü ele alınan konunun tek kaynaktan beslenmesi o tezi cılız kılar. Çok kaynaktan beslenen, çok kaynakla desteklenen tez ise dolgun, haşmetli ve başarılıdır. Tabi çok kaynaktan besleyeceğiz derken ele geçirdiğimiz her kaynağı tezimize yerleştirmekten bahsetmiyoruz. İşte bu noktada da uzman kadromuz yine yanınızda. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan hocalarımız bu hususta bizzat kütüphaneye gidecek ve çalışmalarınızı öyle gerçekleştirecek.

Yapmanız gereken tek şey iletişim kategorisinde yer alan 0 (850) 304 4689 & 0 (541) 334 0644 numaralı telefonu aramak veya ‘Tez Danışmanlığı Talep Formu ‘ nu doldurmak.

            Bir uzun yolculuktur eğitim ülkemizde. Çok uzun yıllar ister hedefe ulaşmak, kariyer sahibi olabilmek, istenilen mevki ve makamda bulunabilmek. İlkokulda başlar hayaller, hep sorulur ya; büyüyünce ne olacaksın sorusu ve genelde hep aynı cevaplar verilir; doktor olacağım, öğretmen olacağım, mühendis olacağım gibi. Ardından ortaokul, lise ve üniversite. Hayallerinize giden en önemli yol üniversite. İyi bir bölüm kazanabilmek için harcanan yüksek meblağlar, uykusuz geçen geceler, umutlar, umutsuzluklar ve sonrası elbette sevinç. Artık akademik kariyerinizi belirleyeceğiniz noktadasınız. Ve bu adım son adım olduğundan en başarılı şekilde noktayı koymalı ve öylece iş hayatınıza atılmalısınız. Elbette ki çok zor bir süreç bu. Ödevler, seminerler, tezler, sınavlar, finaller ve hiç istenmediği halde bütünlemeler yani bütler. Ve bu süreçte her zaman yanınızda olmasını istediğiniz bir dost, bir arkadaş, bir danışman olmadan olmaz. Artık Profesyonel Ödev Hazırlama Merkezi sizin için sıkıntı olmayacak, çünkü biz varız yanınızda. En sıkıştığınız anda yanınızda, bir telefon ötenizdeyiz. Profesyonel  Bitirme Ödevi Hazırlama Merkezi sizin için artık ne bir dert ne bir kâbus olacak. Çünkü yine biz yanınızdayız. Sizi muhteşem bir akademik kariyer yolunda asla ve asla yalnız bırakmayacağız. Ve yine bu yolculukta yanınızda olacağımız gibi üniversite hayatınızın son aşamasında, yani Profesyonel Lisans Tezi Hazırlama Merkezi aşamasında yine biz sizinleyiz. Uzman ve yetkin hocalarımızla, en kapsamlı literatür taramasıyla, asla ve asla kopya işlemine girişmeyecek personelimizle hizmetinizdeyiz. Ve siz ön lisans öğrencilerimiz. Sizi de unutmadık elbette. Profesyonel Ön Lisans Tezi Hazırlama tezi için bir telefonunuz ile kâbusunuzu bayrama çevirmek için hazırız.

Elbette ki sadece üniversitenin son yılında yani tez aşamasında yanınızda olmayacağız. Üniversite hayatınız boyunca sizin için gerçekten dert olan bütün araştırma ve danışmanlık faaliyetleriyle de hizmetinizdeyiz. Sınavlardan, derslerden dolayı zaten zamanınız yok biliyoruz. Çektiğiniz sıkıntıların farkındayız çünkü bizler de aynı yollardan geçip bugünlere geldik ve istedik ki bizim çektiğimiz sıkıntıları siz çekmeyiniz. Profesyonel Proje Ödevi Hazırlama Merkezi ekibimiz bize başvurduğunuz andan itibaren en kısa zamanda, en kapsamlı, en akademik araştırmayı yapacak, en kısa zamanda size geri dönüş yaparak gerek arkadaşlarınız gerekse de hocalarınız tarafından takdir edilmenizi sağlayacaktır.

Sevgili öğrenci ve akademisyen arkadaşlarımız. Profesyonel Tez Hazırlama Merkezi ekibimiz kendi alanlarında yüksek lisans ve doktora hazırlamış, alanına hâkim insanlardan oluşmaktadır. Profesyonel Tez Yazdırma Hizmeti süreci sizin sitemiz üzerinden bizimle temas kurmanız ile başlıyor. Başvurunuzdan hemen sonra görevlilerimiz size dönüş yapmakta ve istekleriniz tez-ödev hazırlama formu ile tarafımıza ulaşmaktadır. Ardından danışman hocalarımızla görüşmeler yapılmakta, ardından sizin ile danışman hocalarımızın görüşmesi sağlanmaktadır. Burada amaç tezinizin- ödevinizin tamamen profesyonel bir ekip tarafından profesyonelce hazırlanmasıdır. Profesyonel Tez Hazırlatma Merkezi elbette ki sizin en büyük hakkınızdır. Haftada bir sizin istediğiniz tarih ve saatte yapılacak görüşmelerden sonra hazırlanan tez ve ödevleriniz size gönderilmekte ve ardından da Profesyonel Tez Düzeltme Merkezi hizmetimiz ile gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra tekrar danışman hocalarla yaptığınız görüşmelerde son istek ve arzunuzu belirtebilirsiniz. Böylece sistemli bir şekilde istediğiniz günde tez veya ödeviniz elinizde olacaktır.

Sevgili Yüksek lisans ve doktora öğrencilerimiz. Biliyoruz çoğunuzun zamanı yok araştırma yapmak için. İşte tam da burada biz devreye giriyoruz. Profesyonel Doktora Tezi Hazırlama Merkezimiz sizin için de hizmete hazır. Siz konunuzu seçin, ne istediğinizi belirtin, gerisi bizim işimiz. Üniversitenizin tez hazırlama kılavuzuna göre, en geniş kapsamlı ve en güzel Türkçe ile danışmanlık hizmetimizle harikalar yaratacaksınız. Bunun yanında yüksek lisans öğrencilerimiz için de yine tek seçenek biz olacağız. Profesyonel Tezsiz Yüksek Lisans Tezi Hazırlama Merkezi ekibimiz bir telefon uzağınızda. Siz tez konunuzu seçiniz, belirleyiniz sonrası tabi ki profesyonellerin yani bizim işimiz. Tezli ya da tezsiz, usta işi eller ve bilgi dolu yüreklerle Profesyonel Tezli Yüksek Lisans Tezi Hazırlama Merkezi işlerinizde, en hızlı, en dakik, en kapsamlı, en akademik tez danışmanlık işi bizim işimiz.

Büyük işler, büyük hayaller, büyük insanların eseridir. Akademik kariyer yapmayı düşünüyorsunuz, rakiplerinizden adım adım önde olmak elbette ki en büyük hakkınız. Ve bizler de kurumsal kimliğe sahip bir danışmanlık şirketi olarak Profesyonel Yüksek Lisans Tezi Hazırlama Merkezi konusunda uzmanlaşmış, yetkin personelimizle hizmetinizdeyiz. Şu ana kadar yapmış olduğumuz bütün çalışmalarda, referanslarımızda sınırsız memnuniyet seviyesine ulaşmak bizim için en büyük gurur kaynağımızdır. Sıra sizde artık; siz de Profesyonel Lisans Tezi Hazırlama Merkezimize uğradığınız ve bizimle çalıştığınız için memnun dostlarımızın arasında yer almak istiyorsanız bizi aramanız yeter. İster telefonla, ister internet üzerinden nasıl isterseniz bizimle bağlantı kurabilirsiniz ve anında size dönecek görevlilerimiz ile Profesyonel Uzmanlık Tezi Hazırlama Merkezi ile üniversiteyi bitirip akademik kariyer basamaklarını tırmanmanın huzuruna erebilirsiniz. Ve bütün bu hizmetleri inanamayacağınız kadar hesaplı bir fiyata yaptırabileceksiniz. Kurumsal kimliğe sahip şirketimizde öncelik kar değil, öncelik insanlarına ve ülkesine yararlı olma anlayışıdır. Profesyonel Ucuz Tez Hazırlama Merkezi ile siz zaten bunun böyle olduğunu görecek ve bundan sonraki tüm çalışmalarımızda referansımız olacaksınız.

Herkes bilir ki bazen, bazı branşlarda kamuoyunun görüşünü almak araştırmacılar için hayati değere sahiptir. Bunun için de tamamıyla bilimsel anketler yapılmalı ve bu anketlerin yorumlanması da yine profesyonelce yapılmalıdır. Profesyonel SPSS Veri Analizi Hizmetleri uzmanlarımız ister sizin tarafından yapılacak olan, isterseniz yine bizim uzmanlarımız ve araştırmacılarım tarafından en tarafsız ve bilimsel şekilde yorumlanacak olan bu anketler, yine Profesyonel SPSS Anket Değerlendirme Hizmetleri uzmanlarımız tarafından değerlendirmeye tabii tutulacaktır. Ve bu değerlendirme sürecinde sizinle olan irtibatımız haftada bir veya birden çok kez sizin belirlediğiniz saatte sürecektir. Ve sonrasında da Profesyonel Ucuz SPSS Veri Analizi Hizmeti ile sizler en kaliteli çalışmayı en ekonomik ve ucuz fiyatlarla yaptırmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Sevgili öğrenciler, akademisyenler. Sizin için İngilizce diline hâkim, yıllardır çeşitli yayınevlerinde yazarlık- çevirmenlik yapan uzman bir kadro oluşturduk. Bundan sonra Profesyonel İngilizce Çeviri Hizmetleri için de tek tercihiniz, 4TL İngilizce Çeviri Hizmetleri olarak tek alternatifiniz biz olacağız. İster akademik çevirileriniz, ister gündelik hayatla ilgili çevirileriniz en kısa zamanda, en kaliteli ve en ucuz fiyata size sunulacaktır.  Profesyonel Ucuz İngilizce Çeviri Hizmetleri ile araştırmalarınızda, ödevlerinizde doğru bilgileri en akıcı Türkçe kelimelerle almış olmanın huzur ve mutluluğunu yaşayacaksınız. Unutmayın ki çeviri işi profesyonellerin işidir. Herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bunun yanında kendini yabancı dille ifade etmek isteyen yazarlarımız, araştırmacılarımız sizleri de unutmadık. Profesyonel İngilizce Kitap Çevirisi Hizmetleri ile istediğiniz türde kitabı; tıp, mühendislik, fen bilimleri, sosyal bilimler ayrımı yapmadan, en hızlı bir şekilde çeviriyor ve hizmetinize sunuyoruz.

Değerli öğrenciler; hepiniz bilirsiniz ki literatür taraması zor ve emek isteyen bir iştir, uzun bir zaman süreci gerektirir. Bunun için zaman ayırmak şarttır. Çünkü bu taramayı yapmak için ilgili konuda yayınlanmış ve yayınlanmamış bütün eserlerin tek tek araştırılması, kütüphanelerin incelenmesi, görsel ve yazılı medyanın taranması gerekir. Biliyoruz bunun için zamanınız yok ama bizim var. Çünkü Profesyonel Literatür Tarama Hizmeti bizim işimiz. Uzmanlarımız bir taraftan kütüphane taraması yaparken bir başka grup yazılı ve görsel medyayı taramaktadırlar. Bunun yanında yayınlanmış ve yayınlanmamış bütün çalışmalar, kitaplar, tez veya doktora çalışmaları da tarafımızdan taranmaktadır. Bunun yanında yine çalışmalarınızın redaksiyonu için de Profesyonel Editörlük Hizmeti ile yanınızdayız. Gönderin çalışmalarınızı bize, editöryal düzenlemesini uzmanlarımız yapsın ve sonrasında da size bir eser sahibi ama takdir ve teşekkür alan bir eser sahibi olmanın mutluluğu kalsın.

            Hepimiz biliyoruz ki artık yeni Türkiye’de Osmanlıca eğitimi ve öğretimi büyük öneme haiz. Bu yüzden okullarda Osmanlıca dersi zorunlu olarak okutulmaya başlanacak. Üniversitelerimizin Tarih ve Edebiyat bölümlerinde okutulan Osmanlıca dersi maalesef öğrencilerimizin en çok zorlandığı ders. Ve bize yıllardır bu konuda çok sayıda şikayet ve dilek gelmekte. Uzman olmayan, Osmanlı Türkçesine hakim olmayanların hazırladığı çalışmalar maalesef öğrencilerimizi sıkıntıya sokmakta. Ama artık bu sıkıntıya da son veriyoruz. Profesyonel Osmanlıca Çeviri Hizmetleri ile ister matbu yazılarınız hemde 4TL Osmanlıca Çeviri Hizmetleri olarak, ister rika, sülus gibi el yazması yazılarınız, mezar taşları ile ilgili yazılarınız yüzde yüz garanti ile hatasız okuma ve yazma garantisi ile hizmetinizde. Bu konuda uzmanlarımızın hazırlamış olduğu bir sayfalık çalışma size ücretsiz olarak gönderilecek ve sonrasında da zaten kararınız bizimle çalışmak olacaktır. Profesyonel Ucuz Osmanlıca Çeviri Hizmetleri ile en kısa zamanda, en doğru ve akıcı bir Türkçe ile hizmet almanın ve görevini yapmış olmanın hazzına erişeceksiniz. Ve yine hiç Osmanlıca bilmeseniz dahi bu hizmetimizle araştırmalarınızda size engel olan bütün engelleri kaldıracak ve Profesyonel Osmanlıca Kitap Çevirisi Hizmetleri ile tarihimizin gizli kalmış sırlarını gün ışığına çıkarabileceksiniz.

Sevgili Tıp Fakültesi öğrencileri. Dile kolay koskocaman altı yıl nasıl da geçti gitti. Zorluklarla, çalışmalarla, uykusuz geçen gecelerle geçen altı yıl. Artık mezuniyet zamanı ve sonrasında da uzmanlık zamanı. Biraz dinlenmek sizin de hakkınız sevgili doktorlarımız. Sizi dinlendirmek de bizim görevimiz. Profesyonel Tıp Tezi Hazırlama Merkezi de bizim işimiz. Hepsi alanında uzman, uzmanlıklarını yapmış, çeşitli üniversitelerde görev yapan dâhiliyeci, hariciyeci, çocukçu, ürolog, kardiyolog gibi değişik alanlarda uzmanlaşmış uzmanlarımız size hizmet vermek için hazır. Bir telefonla hayal ettiğinizden de öte bir tez sahibi olacaksınız. Haydi! Daha ne duruyorsunuz ki?

Sevgili üniversiteliler, öğretmenler, akademisyenler, araştırmacılar. Sizler de bizimle birlikte olmak istemez misiniz? Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinden mezun olmuş arkadaşlarımız arasında, ekibimiz arasında sizi de görmek isteriz. Profesyonel Üniversite Ek İş İlanı ile haydi önünüzde uzun ve huzurlu bir geleceğe doğru. Bizimle tanışmanız ve çalışmanız hem bizim, hem sizin hem de Türkiye’nin aydınlık geleceği için artı bir değer olacaktır. İster sitemiz üzerinden, isterseniz de sitemizde yer alan telefonlara ulaşarak sizler de hayata erken atılmanın mutluluğunu yaşayınız. Profesyonel Üniversite İş İlanı ile yeni bir başlangıç yapın ve sağlam adımlarla geleceğinizi inşa ediniz.

Sevgili öğrenciler; iyi yazı yazmak kadar yazdıklarını iyi sunmak da yetenek işidir. Ünlü yazar Volter’in dediği gibi; “Okumak bir insanı doldurur, yazmak olgunlaştırır, konuşmak hayata hazırlar”. Hazırlamış olduğunuz tezi, ödevi, araştırmayı en güzel şekilde sunmak için de yine tek adresiniz biziz. Profesyonel Power Point Sunusu Hazırlama ekibimiz ile en renkli, en açık ve anlaşılır, en az söz ile çok şey anlatabilecek ifadelerimizle sunularınızı, slaytlarınızı hazırlıyoruz.

Kalite her zaman pahalıdır anlayışı maalesef toplumumuzda yaygın olan bir görüş. Biz ise yıllardır yaptığımız çalışmalarla bu görüşü sona erdirdik. Bugün bizim danışmanlığımızla binlerce genç gerek iş hayatında, gerekse akademik çevrelerde sağlam adımlarla yoluna devam etmekte. İşte biz bu sorumluluk ve görev bilinci ile Ucuz Ödev Hazırlama Hizmeti yolunda bir değil binlerce adım attık. Bizlerde öncelikli amaç kar değil görev bilincidir. Bu amaçla bütün ekibimizle yola çıktık. Ucuz Bitirme Ödevi Hazırlama Hizmeti ile en kaliteli ve amaca uygun ödevleri en ekonomik fiyatlarla size ulaştırma sözünü kendimize verdik ve bu yolda hiç eğilmeden, bükülmeden, sorumluluk bilinci ile hareket etmekteyiz.

Sevgili doktora öğrencileri. Öyle her babayiğidin harcı değildir doktora tezi hazırlamak. İşte bunu bilen birçok kimse danışmanlık hizmeti için akıl almaz fiyatlar istemekte ve sizlerin mecburiyetinizden faydalanmaktadır. Ama bu sorunu da biz çözdük. Ucuz Doktora Tezi Hazırlama Hizmeti ekibimiz ile sizin bile hayal edemeyeceğiniz kalitede hizmet vermekteyiz. Yine bunun yanında lisans öğrencilerimiz için Ucuz Lisans Tezi Hazırlama Hizmetimiz de bulunmaktadır. Hiç gecikmeden konunuzu belirleyiniz ve sonrasını bize bırakınız. Uzman ekibimiz hemen hazırlıklara başlasın ve Ucuz Literatür Tarama Hizmetimiz ile en yetkin ve amaca uygun literatür taramasını yapsın. Tabi ki bunları yaparken ön lisans öğrencilerimizi de unutmadık. Sevgili ön lisan öğrencilerimiz hayata atılmanıza çok az bir süre kaldı. Şimdi tez zamanı. Ucuz Ön Lisans Tezi Hazırlama Hizmetimiz ile sizler de ihmal edilmeden, gereken önem ve alakayı bizden görerek tezlerinizi hazırlatacaksınız.

Sevgili Üniversite öğrencisi arkadaşlar, mezun olanlar ve akademik kariyer yapanlar. Eğitim ilgi ve alaka ister, çaba ister, eğitim objektiflik ve tarafsızlık ister, eğitim kopyacılık değil de özgünlük ister. İşte biz bunun için buradayız. Kes yapıştır anlayışından uzak, kopyacılıktan uzak bir anlayış ile hizmetinizdeyiz. Ucuz İngilizce Çeviri Hizmetleri ile buradayız, İngiliz diline hâkim, grameri çok iyi bilen ekibimizle buradayız. Çevirmesi bile uzun zamanlar isteyen, bin fırın ekmek yemeden yapılması zor olan Osmanlıca çevirileriniz için de buradayız. Ucuz Osmanlıca Çeviri Hizmetleri ile buradayız. Ve eğitimleri halen devam eden öğrenci arkadaşlarımız. Proje ödevleriniz için zamanınız yoksa siz uğraşmayın bırakın biz uğraşalım. Ucuz Proje Ödevi Hazırlama Hizmeti ile de biz hizmetinizdeyiz. Her üniversitenin tez yazım kılavuzuna göre hazırlanmış proje ödevleriniz bir gün gibi kısa bir zamanda elinizde olacak ve sizler de hem hocalarınız hem de öğrenciler tarafından takdir edilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.