Biz-kimiz-Ubb-web-tr-300x234Sivas ilinde bulunan Hak-Ser Tez Yazdırma  isimli işyeri ile 2001-2012 yılları arasında tez yazım işine başlayan uzman kadromuz görevini yerine getirme noktasında gerekli olan tüm unsurları bünyesinde barındırmaktadır. Çalışmalar güncel gelişmelerle desteklenerek hizmetlerin tümü danışman ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. Çalışmalara hitap ederken kaynak araştırılması noktasında öğrenciye bu konuda geliştirilmiş metod uygulanmakta olup yapılması gereken çalışma danışman ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. Konuyla ilgili danışman kadromuz iletişime geçildiği takdirde sorunlarınıza en kısa süre içerisinde çözüm bulacaktır.

NEDEN BİZ?

Tez ödevleri, tez formatlama, metin şerhleri, metin çevirileri, kitap çeviri ve özetleri, proje ödevleri  …

Tüm bunların sizler için önemini biliyoruz. Bize emanet ettiğiniz şeyin değerinin de farkındayız. Bu yüzden ödevlerinizi itina ile ve SİZİN GÖZETİMİNİZDE yapıyoruz. Ödevin her aşamasında sizinle irtibat halindeyiz. Ödevinizle ilgili gelişmeleri istediğiniz an öğrenebilirsiniz. Hür türlü gelişmeden de bizler tarafından haberdar edileceksiniz. Ayrıca haftanın sizin belirlediğiniz bir gününde uzman hocalarımızla konferans yapabileceksiniz. Bunun dışında gmail üzerinden taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

NE YAPMALIYIM ?

Yapacağınız tek şey bize ulaşmak ve tez hakkında bizi bilgilendirmek. İlk etapta destek hattımız olan 0 (850) 304 4689 & 0 (541) 334 0644 numaralı telefonu arayabilir ya da  www.tezyazdirma.com sitemizde yer alan ‘İletişim Formu’ muzu doldurabilirsiniz.

SÜREÇ NASIL İLERLEYECEK?

Başvurunuzdan kısa bir süre sonra tarafımızdan sizlere dönüş yapılacaktır. Vereceğiniz fiyat teklifi ile yapacağınız %10’ luk ödeme karşılığında süreç başlayacaktır. Uzmanlarımız harekete geçecek ve literatür taraması yaptıktan sonra bir tez içeriği (content) hazırlayacak. Bu işlemin akabinde istişarelerimiz başlamış olacaktır.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Tez araştırması yapmak, detaylı araştırma ve çalışma isteyen incel eme sürecidir. Bu süreç içinde sizlere hizmet vererek ilerlemenizi sağlamak bizim görevimizdir.

Uzmanlarımız tarafından bilgilendirilmeniz ve süreci koordineli bir biçimde tamamlamamız da yine amaç ve görevlerimiz arasındadır.

İngilizce Çeviri, Osmanlıca Çeviri, Kitap Çevirisi, Doktora Tezi, Yüksek Lisans Tezi, Lisans Tezi, Ön Lisans Tezi, Tez Düzeltme, SPSS Veri Analizi, Proje Ödevi, Tez Formatlama gibi hizmetlerin geliştirilmesi noktasında gerekli tüm unsurları bünyemizde barındırmaktayız.

Bilgiyle ve sizinle el ele,  kaliteli hizmet sunmak en önemli misyonumuzdur.

Vizyonumuz ise geleceğe umutla bakma noktasıdır.

tezyazdirma.com